Posadzki dekoracyjne

Rozwiązania Sikafloor do pomieszczeń przemysłowych i komercyjnych o wysokich wymaganiach estetycznych

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”yes” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”left” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” button_size=”small” button_shape=”square” button_type=”flat” buttoncolor=”” button=”” title=”” description=”Posadzki dekoracyjne Sika to szeroki wachlarz rozwiązań, które zmienią zwykłe miejsca w niepowtarzalne i oryginalne wnętrza o unikalnej atmosferze. Dla architektów, projektantów, inwestorów czy wykonawców materiały posadzkowe Sika stanowią przyjazny instrument do nieograniczonego kształtowania przestrzeni zarówno obiektów handlowo-usługowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej, jak i budownictwa przemysłowego.” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/tagline_box]

 

Dostępne systemy dekoracyjne Sika

Sika DecoFloor

Gładka, samorozlewna, kolorowa posadzka o wysokich walorach estetycznych z efektem granitu Sika DecoFloor doskonale zdobi wnętrza m.in. muzeów, teatrów, banków, instytucji użyteczności publicznej czy galerii handlowych.

Sika DecoQuartz

Jest to system pozwalający w prosty sposób wykonać wielobarwną posadzkę antypoślizgową R11–R13, znajdujący zastosowanie w przemyśle i na ciągach komunikacyjnych.

Sika DecoFlake

System dzięki któremu można uzyskać ciekawy efekt plastyczny rozsypując na powierzchni wylewanej żywicy kolorowe płatki dekoracyjne.

Sika ComfortFloor

System ten jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności uzyskania miękkiej powierzchni podłogi (np. w przedszkolach, żłobkach, centrach fitness). Jeśli posadzka taka miałaby również tłumić dźwięki, doskonałym wyborem będzie Sika ComfortFloor Pro z dodatkową matą poliuretanowo-gumową tłumiącą hałas.

Sika CompactFloor

System Sika CompactFloor, barwny, bardzo odporny na zarysowania, o antypoślizgowości R9-R10, stosowany jest w portach lotniczych, centrach handlowych i wystawienniczych oraz w przemyśle.

 

Sika oferuje różne systemy wielobarwnych epoksydowych posadzek dekoracyjnych o grubości 2-3 mm, różnym stopniu twardości i antypoślizgowości, odpornych na UV, z możliwością uzyskania powierzchni matowej bądź z połyskiem, dostępnych w szerokiej, ciekawej gamie kolorystycznej.

Nasze systemy pozwolą na barwne, nieograniczone kreowanie przestrzeni w budynkach komercyjnych i mieszkalnych; mogą być również z powodzeniem stosowane w obiektach przemysłowych.

Brak spoin oraz możliwość wykonania cokolika na indywidualne życzenie predysponuje je także do zakładów farmaceutycznych, szpitali oraz pomieszczeń, w których ważną rolę odgrywa czystość.