Posadzki dekoracyjne

Dostępne systemy dekoracyjne Sika

Sika DecoFloor
Gładka, samorozlewna, kolorowa posadzka o wysokich walorach estetycznych z efektem granitu Sika DecoFloor doskonale zdobi wnętrza m.in. muzeów, teatrów, banków, instytucji użyteczności publicznej czy galerii handlowych.

Sika DecoQuartz
Jest to system pozwalający w prosty sposób wykonać wielobarwną posadzkę antypoślizgową R11–R13, znajdujący zastosowanie w przemyśle i na ciągach komunikacyjnych.

Sika DecoFlake
System dzięki któremu można uzyskać ciekawy efekt plastyczny rozsypując na powierzchni wylewanej żywicy kolorowe płatki dekoracyjne.

Sika ComfortFloor
System ten jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności uzyskania miękkiej powierzchni podłogi (np. w przedszkolach, żłobkach, centrach fitness). Jeśli posadzka taka miałaby również tłumić dźwięki, doskonałym wyborem będzie Sika ComfortFloor Pro z dodatkową matą poliuretanowo-gumową tłumiącą hałas.

Sika CompactFloor
System Sika CompactFloor, barwny, bardzo odporny na zarysowania, o antypoślizgowości R9-R10, stosowany jest w portach lotniczych, centrach handlowych i wystawienniczych oraz w przemyśle.

 

Sika oferuje różne systemy wielobarwnych epoksydowych posadzek dekoracyjnych o grubości 2-3 mm, różnym stopniu twardości i antypoślizgowości, odpornych na UV, z możliwością uzyskania powierzchni matowej bądź z połyskiem, dostępnych w szerokiej, ciekawej gamie kolorystycznej.

Nasze systemy pozwolą na barwne, nieograniczone kreowanie przestrzeni w budynkach komercyjnych i mieszkalnych; mogą być również z powodzeniem stosowane w obiektach przemysłowych.

Brak spoin oraz możliwość wykonania cokolika na indywidualne życzenie predysponuje je także do zakładów farmaceutycznych, szpitali oraz pomieszczeń, w których ważną rolę odgrywa czystość.