Firma CHEMALL zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy artykułów profesjonalnej chemii budowlanej. Oferujemy produkty na najwyższym światowym poziomie takich renomowanych firm jak: Sika, Bostik, Soprema i wielu innych.

O firmie Chemall

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem produktów firmy Sika, której niezawodność systemów potwierdzona została zarówno olbrzymią liczbą wszelkiego rodzaju ambitnych, skomplikowanych konstrukcji inżynierskich zrealizowanych na całym świecie, jak i licznymi przyznanymi aprobatami, świadectwami czy certyfikatami wydanymi przez niezależne jednostki naukowe takie, jak ITB, IBDiM, PZH, ITWL.

W ofercie posiadamy także produkty firmy Bostik, który jest wiodącym na świecie specjalistą w zakresie chemii budowlanej, rynku konsumenckiego i klejów przemysłowych. Od ponad stu lat opracowuje i dostarczam innowacyjne i inteligentne rozwiązania do uszczelniania i klejenia, które są coraz bardziej dostosowane do potrzeb kształtujących codzienne życie. Zarówno w domu i w biurze, jak i w fabryce i na budowie – wszędzie znajdziemy produkty Bostik.

Nasza oferta skierowana jest do firm wykonawczych, sklepów z branży budowlanej oraz inwestorów prywatnych . Dbamy o naszych Klientów oferując im korzystne warunki zakupu oraz sprawną obsługę techniczną i logistyczną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiamy im dostęp do szerokiej oferty produktowej w atrakcyjnych cenach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół zawsze chętnie posłuży Państwu pomocą w wyborze odpowiedniego systemu, produktu lub technologii, przygotuje ofertę oraz zadba, by zamówienie zrealizowane zostało zgodnie z wszelkimi Państwa życzeniami i oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Chemall Białystok

Kontakt:

Chemall
ul. Dolistowska 26A
15-197 Białystok
NIP 8461006401
tel. 85 850 58 47
kom. 607 504 426,
kom. 607 503 635

strona www:
www.chemall.pl

e-mail:
biuro@chemall.pl

Mapa Google